Phage Glow

Příbalová informace

Phage Glow 5×3 ml

Bioaktivní gel cílený na problematickou pleť.

Gel rychle obnovuje zdravý vzhled pokožky. Speciální kosmetický gel určený pro péči o problematickou pleť.

Ingredience (INCI): Aqua, PEG-800, Phage lysate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lavandula Angustifolia Oil, Tocopheryl Acetate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool, Geraniol, Coumarin.

Popis:
Gel Phage Glow svým složením eliminuje výskyt bakterií způsobujících vznik nedokonalostí pleti. Je vhodný pro problematickou plet‘ pro prevenci vzniku jejích nedokonalostí, ale hlavně také při aktivní tvorbě pupínků. Díky vyváženému složení nedochází k vysušení pleti v ošetřované oblasti. Olej z levandule zajišťuje zklidňující a regenerační účinky a je doporučovaný pro péči o problematickou pleť. Obsažená aloe vera pokožku zklidňuje, zmírňuje její podráždění a nadměrné vysoušení, zároveň regeneruje pokožku a neucpává póry. Antioxidační vitamín E
napomáhá zdraví pokožky. Všechny ingredience byly pečlivě vybrány s cílem dosáhnout maximálního pečujícího účinku o problematickou pleť. Gel navrací pleti její přirozený a zdravý vzhled.

Vlastnosti:
• přesně cílí na problematickou pleť
• zklidňuje lokální projevy nedokonalostí pleti
• balení vhodné pro cílenou a snadnou aplikaci
• regeneruje a zklidňuje

Jak používat:
Naneste silnou vrstvu a nechte působit. Po zaschnutí smyjte a pokračujte se svou běžnou péčí o pleť. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Uchovávejte v chladném prostředí (např. v chladničce při teplotě 2 – 8 °C).

Odpovědná osoba:

Aumed Pharma a.s. , Janáčkovo nábřeží 475/47, Smíchov, 150 00 Praha 5.

Na e-shopu bude produkt k dispozici v druhé polovině roku 2024. Pro předobjednávky pište prosím na e-mail: info@phageglow.cz

Zavřít